Ara

Web Sitemiz Yenilendi...                        
İçeriğe git

Ana menü:

SKS Kalite Yönetimi

KURUMSAL
 

Kalite Politikamız - Ulusal ve uluslararası standartlar ve gelişmeler doğrultusunda, etkin sağlık hizmeti üretmek, hizmet kalitemizi ve kalite sistemimizi sürekli iyileştirmek, çalışan bilincini artırarak hasta ve çalışan güvenliği ile birlikte memnuniyeti artırmaktır.


Çevre Politikamız - Başta insanlar olmak üzere tüm canlıların her nerede olursa olsun temiz bir çevrede, sağlıklı bir yaşam sürdürmesi gerektiğine inanıyoruz. En temel amacımız, insanların sağlıklarını kazanması adına yapılması gereken tüm çalışmaları en hassas şekilde yaparken, çevreye ve dünyaya olan sorumluluğumuzu da unutmayarak genç ve dinamik kadromuz ile son hızla yolumuza devam etmektir.


İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız - Benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları önceliğimizdir. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etmek üzere herkes kendi yetki sınırları içinde gerekeni yapmakla yükümlüdür. En önemli hedeflerimizden biri de tüm çalışanlarımızı, hastalarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi iş kolumuzun olası risklerine karşı korumaktır.

İçeriğe dön | Ana menüye dön